Areál Tramtáryje

RZ Mladočov se nachází v krásném prostředí Českomoravské vysočiny nedaleko města Litomyšl. V jeho blízkosti je chráněné krajinné území, kterému dominují skalní útvary zvané Toulovcovy Maštale se značenými turistickými a cyklistickými stezkami (směr Vranice, Budislav, Jarošov…). Celý objekt je umístěn u lesa na okraji vesničky Mladočov. Jeho poloha je ideální pro pěší a cyklistické výlety a svým vybavením nabízí široké sportovní využití.

Nabízíme ubytování a stravu pro školní výlety, školy v přírodě, firemní akce, sportovní a taneční soustředění. Areál je vhodný také pro školící a vzdělávací akce, rodinné a skupinové rekreace a oslavy.

Rekreační zařízení splňuje ve všech bodech požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb., (a její pozdější změny č. 148/2004 Sb. a 320/2010 Sb.).

Vybavení areálu

V přízemí budovy je jídelna, kterou lze využít jako společenskou místnost, nově vybudované umývárny, sprchy a sociální zařízení. Teplá voda je k dispozici po celý den. Areál je vybaven ošetřovnou a izolací s odpovídajícím počtem lůžek.

V prvním patře je nově postavená multifunkční společenská místnost. Máte k dispozici dataprojektor, promítací plátno, konferenční stoly a polstrované židle.

Přímo v areálu je koupaliště, travnaté hřiště na fotbal, dvě travnatá hřiště na volejbal, stoly na stolní tenis, hřiště na basketbal, nohejbal a ohniště s lavičkami. Dále bistro s občerstvením pro děti (sladkosti, nealko…) i dospělé a příjemným posezením u krbu. Součástí areálu je hacienda s plochou 25mx4.5m vhodná jako klubovna, pro hry, diskotéky, taneční kurzy a soustředění. V areálu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Jak se k nám dostat