TRAMTÁRYJE, TAM KDE OBYČEJNÝ SVĚT KONČÍ!

Areál Tramtáryje

RZ Tramtáryje se nachází v krásném prostředí mezi lesy u  Horního Jelení nebo Ostřetína, nedaleko od většího města Holice. Poloha Tramtáryje je ideální pro pěší a cyklistické výlety.

Pro koho tu jsme?

Nově vybudovaný svět, kde ten obyčejný končí, poskytuje vše potřebné pro různé skupiny. 
Místo u nás nalezly dětské tábory, taneční soustředění, anglické tábory, teambuildingy firem, svatby a dokonce také filharmonický sbor! 

PRŠÍ?

NEVADÍ! Disponujeme velkým společenským sálem s dataprojektorem (možnost promítání filmů, prezentací apod.) a malým sále s baletizolem (výhradně určen pro tanec a jiné pohybové aktivity). Mimo jiné máme vybudované dvě malé společenské místnosti (klubovny) a foyer v každé budově.

JE KRÁSNĚ?

Přímo v areálu je koupaliště, nové multifunkční hřiště (fotbal, basketbal, volejbal,…), travnaté fotbalové  hřiště, stoly na stolní tenis a 2 ohniště. Dále bistro s občerstvením pro děti (sladkosti, nealko…) i dospělé. Součástí areálu je hangár s plochou 25mx12m vhodná jako klubovna, pro hry, diskotéky, taneční kurzy a soustředění.

Rekreační zařízení splňuje ve všech bodech požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb., (a její pozdější změny č. 148/2004 Sb. a 320/2010 Sb.)