TRAMTÁRYJE, TAM KDE OBYČEJNÝ SVĚT KONČÍ!

Aktivity

Přímo v areálu je koupaliště, travnaté hřiště na fotbal, dvě travnatá hřiště na volejbal, stoly na stolní tenis, hřiště na basketbal, nohejbal a ohniště s lavičkami.

V žádném případě neexperimentujeme s rádoby moderními teoriemi, které dětem nabízejí neomezenou volnost a prožití volného času, jak se komu zachce. Nabízíme dětem volbu činnosti, podle zájmu při hrách i ve volném čase, pod dozorem personálu. Jádro vedoucích tvoří učitelé, lékaři a studenti s pedagogickou praxí.

Děti si mohou vybrat z několika oblastí:
Fotbal, basketbal, vybíjená, volejbal, plavání.
Tanec, aerobik, keramika, navlékání korálků, divadlo, výtvarka, táborové dovednosti.

Animační program

Chcete dětem znásobit zážitky z výletu, soustředění nebo školy v přírodě? Posílit přátelské vztahy v kolektivu, které se utvořily? Doporučujeme Vám tento program, který dětem přináší dva dvohodinové bloky akčních her a soutěží. Po dohodě může být součástí programu jako třešnička na dortu dobrodružná noční hra, táborák nebo výprava za pokladem?

Využijte náš program nabízející soubor promyšlených aktivit na rozvoj komunikace a spolupráce, kontaktních her a aktivit využívajících potenciál všech členů kolektivu. Program zahrnuje aktivity v celkové délce 4 hodiny. Pedagogové se účastní programu se svými žáky jako pedagogický dozor, rozhodčí a motivátoři.

Sportovní a materiální vybavení kompletně zajistíme.

Cena za program závisí na počtu objednaných dní:

1 den …. 180,- Kč
2 dny … 140,- Kč
3 a více dní …. 120,- Kč