VAŘÍME SKVĚLE!

Naší delikatesní stravu přizpůsobíme Vaším potřebám! Kvalitně a vyváženě se u nás do syta nají také vegetariáni, bezlepci nebo bezlaktózovci :).
Pitný režim je zajištěn po celý den buď ovocným čajem, ovocnou šťávou či kávou (víme, že je potřeba). Pitná voda v areálu je všude pitná.

SNÍDANĚ JAKO ŠVÉDSKÝ STŮL? ANO!

Ne nadarmo se říká „Snídej jako král!“.
Proto také jsou naše snídaně pestré a výživné. Nabízíme různé druhy cereálií, mléko, jogurt. Milovníci slaného si přijdou na chuť také! Je vždy k dispozici několik druhů pečiva (chleba, toasty, bagety), na které může přijít výborná domácí pomazánka nebo cokoli z obloženého talíře (kvalitní šunka, sýr, uzeniny,…). Topinkovače a „toastovače“ jsou volně k dispozici a umožní Vám si vytvořit snídani jako od maminky :). Pro zdravé tělo nesmí chybět zelenina, které je taky vždy dost!

OBĚD A VEČEŘE

„Obědvej a večeř jako král!“… Tak to není? NEVADÍ! U nás totiž ano!
Oběd a večeři nabízíme bez polévky, o to více se snažíme, aby hlavního jídla bylo vždy dostatek. Nabízíme vyváženou stravu a ke každé porci je vždy k dispozici dostatek zeleniny.

JE LIBO SVÁČU?

Nabízíme možnost doobjednání dopolední a odpolední svačiny, druhé večeře a svačiny na cestu. Dopolední svačina obsahuje zpravidla druh ovoce, na odpolední svačině si pochutnáte na domácí pomazánce nebo čerstvě upečeném perníku či bublanině!

BAR!

V areálu je také k dispozici bar, kdy si v otevírací době můžete dopřát točenou kofolu, malinovku nebo ovocný birel. Chtěli byste naší specialitu spláchnout točeným pivem? To je samozřejmě také možné!
Mimo jiné nabízíme čerstvou umletou kávu z pražírny Frolík z Borohrádku!
Pokud by vám snad naše jídlo nestačilo, je možné se douspokojit různými sladkostmi (pendreky, lízátky, tyčinkami,…) nebo slanostmi (chipsy, slané tyčky,…). V horkém dni přijdou na chuť i všemozné druhy nanuků!

Ceník

Věk (snídaně + oběd + večeře) cena
Do 10 let (80 + 115 + 115) Kč  310,-Kč
Nad 10 let (90 + 125 + 125) Kč  340,-Kč
Nad 15 let (95 + 140 + 140) Kč  375,-Kč
cena
Dopolední svačina 15,-Kč
Odpolední svačina 35,-Kč
Druhá večeře 40,-Kč
Svačina na cestu 90,-Kč